please wait, site is loading

HAKKIMIZDA

Halit SOYLU, kapı imalatındaki 20 yıllık deneyimiyle Soylu Kapı'yı kurmuş ve markalaştırmıştır. Ahşap, Mdf, Pvc ve Amerikan kapı gibi iç mekan kapılarının imalatını müşterilerine özel olarak yapan Soylu Kapı, perakende ve toptan kapı sektörünün hızla büyüyen firmalarındandır.

Soylu Kapı

Soylu Kapı

Soylu Kapı müşterileriyle özel olarak ilgilenmektedir. Müşterilerine özel imalat yapan Soylu Kapı, iç mekan kapılarını müşterilerinin istediğiniz model, renk ve ölçülerde özenle üretmektedir.
Soylu Kapının kataloglarındaki özel tasarım modern ve klasik kapı modelleri, kaliteli ve sağlam ahşap malzeme kullanımı, duyarlı ve uzman çalışanları Soylu Kapının başarısının ve tercih edilmesinin sırrıdır.
Soylu Kapı dünya kapı sektöründeki yenilikleri yakından takip etmektedir ve en son teknolojik gelişmelere göre müşterilerine hizmet etmektedir.
Soylu Kapı müşteri memnuniyetini herzaman zirvede tutmak için özen göstermektedir, müşterileriyle dostça ve samimiyetle ilgilenmektedir.

Soylu Kapı

Soylu Kapı

İç mekan kapı sektörünü incelersek göreceğiz ki, bir tarafta ucuz ve kalitesiz kapılar, diğer tarafta ise kaliteli ve çok pahalı kapılar bulunmaktadır. Tüketiciler kalitesiz kapıları kullanmak istememektedir ancak çok pahalı kapılara ise bütçesi yetmemektedir. Soylu Kapı tüketicileri çaresiz bırakan ve orantısızlığa neden olan çok ucuz ve çok pahalı olan fiyatlar arasında denge sağlamaktadır. Soylu Kapı doğrudan tüketiciye hizmet vermektedir. Müşteri ile arasına toptancıların veya komisyoncuların girmemesi fiyatların artmamasını sağlamaktadır. Soylu Kapı direkt tüketiciye ulaşarak evleri kaliteli ve özel üretim kapılarla donatmaktadır.

Soylu Kapı

Soylu Kapı

MİSYON

Misyonumuz tüketicilere en doğal ve sağlam kapıları doğrudan ulaştırmaktır. Hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımıza sizden aldığımız destekle devam ediyoruz.

VİZYON

Vizyonumuz Türkiye'nin herkesçe sevilen, tercih edilen, yenilikçi, güvenilir ve yüksek iş ahlakı ile çalışan lider şirketlerinden olmaktır.

Ahşap Kapı

Ahşap Kapı

Ev ve iş yerlerinin kapılarında son yıllarda ortaya çıkan kapı sistemleri çok popüler bir hal alsa da ahşap kapının sağlamlığı tartışmasız gerçek.
İnşaat ve dekorasyon sektöründe fiyatı yönü ile diğer kapıları tercih edenler daha sonraları yaşanan problemlerle ahşaba geri dönüş yapıyorlar.
Ahşap kapıda asla boşluk bulunmaz. Amerikan tarzı kapılarda sıkıştırılmış ham maddeden yani mukavva tarzı bir plaka ön ve arka yüze konuyor.
Arada büyük bir boşluk bulunuyor. Bu boşluk hem ses yalıtımını sağlamayıp kapının işlevine hitap etmiyor, hem de en ufak darbelerde dağılarak kullanılmaz hale gelebiliyor.
Ahşap için asla böyle bir durum söz konusu olamaz.
Ahşap, ham madde olarak farklı ağaçlardan yapılır. Mekanların iç kapılarında en çok beyaz çam kullanılırken dış mekanlarda kullanılacak olan ahşap kapılarda çıralı çam kullanılır.
Ceviz, meşe ve maun ağaçlarından yapılan kapılar da ahşap kapılara örnek olarak verilebilir. Kesinlikle sıkıştırma değildir ve bulabileceğiniz en iyi ve dayanıklı kapı sistemleri ahşap olanlardır.
Ahşap malzemeden imal edilen kapılara istenilen boya kullanılabilir. Kapılara son şekli verildiğinde atölyeden çıkmadan evvel her yeri titizlikle boyanmalıdır.
Kullanılan boyanın niteliği de önemli.
Kalitesi yüksek bir boya seçilmeli. Zaten ahşap kapı boyayı tutmakta problem yaşamayacağından sık sık boyanma ihtiyacı hissedilmez.
Boyanacağı zamanda püskürtmeli sistemler ile boyanması oluşabilecek estetik sorunları ortadan kaldırmış olur.
Ahşap kapı fiyatı yönü ile diğer kapılardan daha maliyetli olabilir. Ancak kapılar her gün tarafımızca çeşitli muamelelere maruz kalıyorlar.
Islak ellerle elliyoruz, çarpıyoruz ve zaman zaman kötü davranıyoruz.
Eğer sorun çıkarmayan bir kapı isteniliyorsa ve uzun yıllar kapı değiştirmek gibi bir niyet yoksa en iyi kapı tercihi ahşaptan yana kullanılan olacaktır.
Ahşap kapılarımız sağlam olmasının yanında hem doğal hem de sağlıklıdır.
Ahşap kapılarımızda asla boşluk bulunmaz.
Fabrika üretimi diğer kapılarda sıkıştırılmış ham maddeden bir plaka ön ve arka yüze konuyor. Plaka aralarında büyük bir boşluk bulunuyor. Bu boşluk hem ses ve ısı yalıtımını olumsuz etkiliyor, hem de kapıyı daha dayanıksız hale getiriyor.
Evlerin iç oda kapıları en çok beyaz çamdan imal edilir, dış mekanları ise çıralı çamdan üretilir.
Ceviz ve meşe gibi ağaçlarından da isteğe göre ahşap kapılar imal etmekteyiz. Ahşap Kapılarımız kesinlikle sıkıştırma değildir ve bulabileceğiniz en sağlıklı ve sağlam kapılar ahşap kapılarımızdır.
Ahşap Kapılarımız istediğiniz renge boyanabilir. Ahşap kapılarımız boyayı çok iyi şekilde tuttuğundan sık sık boyanma ihtiyacı hissedilmez.
Ahşap Kapılarımız fiyatı olarak diğer kapılardan daha maliyetlidir. Bir evde veya dairede ortalama 6-12 adet kapı olduğu düşünülürse kapıların hacim olarak da büyük yer kaplayan önemi anlaşılır. Kapıların sık sık değiştirilmesinin de zahmetli olduğu düşünülürse ahşap kapıların sağlamlığı, doğallığı ve sağlıklı oluşu tercih sebebi oluyor.

AMERİKAN Panel Kapı

Amerikan Panel Kapı

En sade tarif ile Amerikan Panel Kapı; Ağaç ürünlerinden yapılan kapı türüdür.
Ağaç sanayi ürünüdür.
Amerikan Panel Kapının birçok modeli vardır.
2 göbekli, 3 göbekli, 4 göbekli ve de 6 göbekli ürün model seçenekleri ile Amerikan Panel Kapı göz doldurmaktadır.
Amerikan Panel Kapı seri üretim yapılarak direk satış için bekletilebilir.
Sipariş usulü, ölçü alınarak özel üretimde yapılabilmektedir.
Hazır satılan Amerikan Panel Kapını tavsiye etmiyoruz.
Çünki: Ucuz kapı arayan, günü kurtarmak isteyen yâ da ucuz konut sektörüne yönelik müşteriler hazır Amerikan Panel Kapını satın almaktadır.
Bilinçli, kapıdan anlayan, satın aldığı kapının evine özel olmasını isteyen sipariş üretim Amerikan Panel Kapını tercih etmektedir.
Camlı, camsız müşterinin talebine göre Amerikan Panel Kapı üretilmektedir.
Kapı panelleri cam yeri açılmadan üretilmektedir.
Camlı Amerikan Panel Kapı talebi olduğunda, ustamız özel isteğe göre cam yeri açabilmektedir.
En son kapı camları takılır.
Amerikan Panel Kapı kasası duvar en ölçüsüne göre çivi kullanılmadan üretilmektedir.
Hazır Amerikan Panel Kapın da ise belli ölçülere kadar ayarlanabilir kasa kullanılmaktadır.
Amerikan Panel Kapının sessiz örtülebilmesi için conta kullanılmaktadır.
Conta sistemi çıkan sesi en aza indirir.
Amerikan Panel Kapı genellikle beyaz, krem ve eskitme ağırlıklı talep edilmektedir.

PVC Membran Kapılar

PVC Membran Kapılar

Isı bakımından yüksek basınç uygulanan MDF malzemeden üretilmektedir.
Özellik bakımından oldukça işlevsel bir yapıda tasarlanan membran kapı modelleri suya ve ısıya dayanıklı şekilde tasarlanmaktadır.
Yüzeyinde plas olması nedeni ile bakteri tutmayan hijyenik kapı modelleri kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir.
Kaliteli ve sağlam bir yapıda tasarlanan membran kapı modellerinin kalınlıkları normal kapıların 3 katı cm daha kalın olacak şekilde tasarlanmaktadır.
Pvc kaplı iç oda kapıları iç kapı modelleri ve fiyatları açısından büyük avantajlar sunmakta.
Hem ucuz kapı hemde modern iç oda kapısı modeli arayanların ihtiyaçlarına cevap vermekte.
Pvc kaplama kapılar yani membran iç oda kapılarında her model çalışılabilmektedir.
İstenilen her pvc kaplama kapı modelleri her pvc renginde imal edilebilmektedir.
Bu esnek bir üretim teknolojisiyle bize pek çok renk ve modelde imalat imkanı tanımaktadır.
Bu müşterilerimize çok farklı iç kapı model ve renk seçeneği sunmamıza imkan vermektedir.
Pvc kaplama iç oda kapılarımız cnc ile üretildiği için desenlerde hata olmasının önene geçilmektedir.
Pvc kapı fiyatları her zaman kaplamalı kapılardan daha ucuzdur.

MDF Lake Kapılar

MDF Lake Kapılar

MDF artık gündelik yaşamın bir parçasıdır.
Neme dayanıklı, üstün yalıtım ve uzun ömürlü oluşu ile artık gündelik yaşamımızda gittikçe artan bir oranda kullanılıyor.
Ahşabın doğallığı, MDF teknolojisinin sağlamlığı ve modern çizginin mükemmel birleşiminden size özel kapılar üretiyoruz.
MDF Lake Kapıların üstün özelliklerine günümüz estetik çizgileri ekliyouz ve dayanıklı, sağlıklı, uzun ömürlü yeni nesil kapılar üretiyoruz.
Kaliteyi ve sağlamlığı standart olarak kabul ediyoruz ve size beğenileriniz doğrultusunda zengin seçenekler sunuyoruz.
MDF Lake Kapılarımız kolay temizlenir, ısıya ve sese karşı dayanıklıdır; zengin model, renk ve desen seçenekleriyle evinizdeki yerini almaya hazırdır.
Kapı kanadı iskeleti 30x45 mm köknar ağacından finger – joint serenlerden üretilir.
Kapı kilit ve kol yeri ile menteşe bağlantı yerlerine çift ahşap takviye seren kullanılır.
Kapı kanadının içinde, dolgu malzemesi olarak çift preslemeye dayanıklı kraft hamurdan üretilmiş, kanalları arasında hava tahliyesini sağlayan deliklerin olduğu mukavemete dayanıklı petek kağıt malzeme kullanılır.
Kapı kanadı yüzeyi, ağaç liflerinin 6 mm kalınlığındaki kalıpta preslenmesi ile elde edilen yek pare MDF paneldir.
Panel yüzeyi ahşap kaplama ile yapılır.
Kapı kasası 1.sınıf MDF ve köknar keresteden 3'lü laminasyon (12 mm MDF + 17 mm Ağaç Izgara + 12 mm MDF) yöntemi ile imal edilir.
Pervazlar 10 mm kalınlığındaki MDF'den üretilir.
Kapı kasası ve pervazlar kapı kanadı yüzeyi ile aynı kaplama ile kaplanır.
Kapı kanadı ve kapı kasa bağlantılarında, yönsüz çelik menteşeler kullanılır.
Sentetik ve selülozik esaslı boya ve vernikler ile kaplamalara uygun istenilen renklerde boyası yapılır.
Kapı pervazları hareketli geçmeli sistemlidir.
Bu sistemle duvar eğrilikleri (2 cm'e kadar) giderilecek şekildedir.
Kapının kapanması sırasındaki sesi önlenmek için kapı kasasında uygun kauçuk kasa contası kullanılır.
Kapı kasası ve pervaz montajı vida, montaj köpüğü ve silikonla yapılır.